Sterling Silver Rhodium Plated Rolo Chain Necklace with a Heart Toggle Charm
$418.56 NZD
Cute heart motif charm is hanging from the toggle lock accents the adorable style of this rolo chain necklace. Crafted in rhodium plated sterling silver this necklace comes in 16 inches and 18 inches.
Product Details:
| Metal : | 925 Sterling Silver |
| RhodiumPolish : | Yes |
| Clasp : | Toggle |
| Width : | 0.24 in |
| Heart Height : | 0.75 in |
| Heart Width : | 0.63 in |
| Chain Type : | Rolo |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 16'' | 27.3 grams |
| 18'' | 30.4 grams |
The product may be provided by a different brand of comparable quality.
The actual product may vary slightly from the image shown.
Shop amazing plants at The Node – a top destination for plant lovers


.jpg)









.jpg)





.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)








.jpeg)



.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)




.jpeg)
.jpg)

.jpeg)






.jpeg)
.jpeg)




.jpeg)





.jpeg)


.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)







.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)






.jpg)
.jpeg)









.jpg)


ulva-Logo.jpg)




.jpeg)



.png)















.png)
























