Gift Tree
Afterpay
Is Electric: No Battery
Material: Metal
Origin: Mainland China
Recommend Age: 14+y
Recommend Age: 4-6y
Recommend Age: 7-12Y
Recommend Age: 18+
Recommend Age: 6-12Y
Barcode: Yes
Features: Diecast
Certification: CE
CE: Certificate
Certificate Number: GZHH00343725
Model Number: Suzuki GSX-R1000
Scale: 1:18
Type: Motorcycle
Choice: yes
Product Introduction
Product Name: Motorcycle Model Series
Brand: MSZ CCA
Scale: 1:18
Material: Die cast metal body with plastic components
The product may be provided by a different brand of comparable quality.
The actual product may vary slightly from the image shown.
Read all Disclaimer...
Ask a Question Ask a Question
You might also like
Gift Tree
Add to cart
1000W 1500W 2000W handheld aluminum laser cleaning machine fiber laser welding machine price 1000W 1500W 2000W handheld aluminum laser cleaning machine fiber laser welding machine price
1000W 1500W 2000W handheld aluminum laser cleaning machine fiber laser welding machine price
Add to cart
EOS R7 APS-C Flagship Professional Mirrorless Digital Camera High-Speed Continuous Shooting 4K Video
Color: Orange, Ships From: CHINA - Hot Selling DMK 1000W 1500W 2000W 3000W Handheld Fiber Laser Welding Machine With Qilin/SUPla/Raytool For Portable Laser Welder Color: Orange, Ships From: CHINA - Hot Selling DMK 1000W 1500W 2000W 3000W Handheld Fiber Laser Welding Machine With Qilin/SUPla/Raytool For Portable Laser Welder
Color: Orange, Ships From: CHINA - Hot Selling DMK 1000W 1500W 2000W 3000W Handheld Fiber Laser Welding Machine With Qilin/SUPla/Raytool For Portable Laser Welder
Color: Red, Ships From: CHINA - Hot sale 1000W 1500W 2000W handheld aluminum laser cleaning machine fiber laser welding machine price Color: Red, Ships From: CHINA - Hot sale 1000W 1500W 2000W handheld aluminum laser cleaning machine fiber laser welding machine price
Color: Red, Ships From: CHINA - Hot sale 1000W 1500W 2000W handheld aluminum laser cleaning machine fiber laser welding machine price