


14k Yellow Gold Paperclip Chain Dangle Earrings with Diamonds
$951.46 NZD
Each of these stunning 14k yellow gold paperclip chain link earrings features one stunning link encircled by sparkling diamonds. Earrings are held in place by pushback clasps. Total weight of diamonds is .63ct.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 5.30 mm |
| Length : | 42.90 mm |
| Clarity : | I2-I3 |
| Color : | I-J |
| Minimum Weight : | 0.63 |
| Setting Type : | Prong |
| Shape : | round-shape |
The product may be provided by a different brand of comparable quality.
The actual product may vary slightly from the image shown.
Shop amazing plants at The Node – a top destination for plant lovers


.jpg)









.jpg)





.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)








.jpeg)



.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)




.jpeg)
.jpg)

.jpeg)






.jpeg)
.jpeg)




.jpeg)





.jpeg)


.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)







.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)






.jpg)
.jpeg)









.jpg)


ulva-Logo.jpg)




.jpeg)



.png)















.png)
























