14k White gold Vintage Halo Diamond Semi-Mount
$5,779.20 NZD
This 14k white gold vintage style halo semi-mount will perfectly complement the center diamond.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.9 mm |
| Clarity : | SI2 |
| Color : | I |
| Minimum Weight : | 0.82 |
| Number Of Diamonds : | 82 |
| Shape : | Round |
| Clarity : | SI2 |
| Color : | I |
| Minimum Weight : | 0.50 |
| Number Of Diamonds : | 1 |
| Shape : | Round |
| Width : | 2.9 mm |
The product may be provided by a different brand of comparable quality.
The actual product may vary slightly from the image shown.
Shop amazing plants at The Node – a top destination for plant lovers


.jpg)









.jpg)





.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)








.jpeg)



.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)




.jpeg)
.jpg)

.jpeg)






.jpeg)
.jpeg)




.jpeg)





.jpeg)


.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)







.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)






.jpg)
.jpeg)









.jpg)


ulva-Logo.jpg)




.jpeg)



.png)















.png)
























