14k White Gold Five Stone Diamond Trellis Engagement Ring
$3,050.59 NZD
This attractive multi-stone ring glitters with sizeable accent diamonds on either side of the center diamond of this 14k white gold engagement ring.. Graceful crossover prongs achieve an elegant trellis effect The center highlights a sparkling 1/2 carat round cut diamond.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.6 mm |
| Clarity : | SI2 |
| Color : | I |
| Minimum Weight : | 0.40 |
| Number Of Diamonds : | 4 |
| Shape : | Round |
| Clarity : | SI2 |
| Color : | I |
| Minimum Weight : | 0.50 |
| Number Of Diamonds : | 1 |
| Shape : | Round |
| Setting Type : | Prongs |
| Width : | 2.6 mm |
The product may be provided by a different brand of comparable quality.
The actual product may vary slightly from the image shown.
Shop amazing plants at The Node – a top destination for plant lovers


.jpg)









.jpg)





.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)








.jpeg)



.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)




.jpeg)
.jpg)

.jpeg)






.jpeg)
.jpeg)




.jpeg)





.jpeg)


.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)







.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)






.jpg)
.jpeg)









.jpg)


ulva-Logo.jpg)




.jpeg)



.png)















.png)
























