14k White Gold Diamond Halo Split Shank Engagement Ring
$3,050.59 NZD
This beautiful diamond halo split shank ring has a sparkling surprise in store for you. Accent diamonds on the side highlight an intricate lattice beneath the center diamond. Pave diamonds light up the band while the attractive bright finish adds charm. The center highlights a sparkling 1/2 carat round cut diamond.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.4 mm |
| Clarity : | SI2 |
| Color : | I |
| Minimum Weight : | 0.45 |
| Number Of Diamonds : | 58 |
| Shape : | Round |
| Clarity : | SI2 |
| Color : | I |
| Minimum Weight : | 0.5 |
| Number Of Diamonds : | 1 |
| Shape : | Round |
| Setting Type : | Prongs |
| Width : | 2.4 mm |
The product may be provided by a different brand of comparable quality.
The actual product may vary slightly from the image shown.
Shop amazing plants at The Node – a top destination for plant lovers


.jpg)









.jpg)





.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)








.jpeg)



.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)




.jpeg)
.jpg)

.jpeg)






.jpeg)
.jpeg)




.jpeg)





.jpeg)


.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)

.jpeg)







.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)





.jpeg)



.jpeg)






.jpg)
.jpeg)









.jpg)


ulva-Logo.jpg)




.jpeg)



.png)















.png)
























